Coaching polega na szukaniu nowych rozwiązań, sposobów działania oraz stosowania w nowy sposób starych umiejętności.
Opracowanie tego nowego sposobu działania ma na celu zwiększenie efektywności uczestnika coachingu, bez uczenia go dodatkowej nowej wiedzy i umiejętności. Dlatego coaching umożliwia zwiększenie efektywności działania we względnie krótkim czasie. Czasem już 3-4 sesje pozwalają uporządkować sytuację i opracować nowy sposób działania, czyli stosowania w nowy sposób dotychczasowej wiedzy i umiejętności.
Coaching jest potrzebny, aby uporządkować dużą ilość wiedzy i umiejętności w taki sposób, aby przynosiły one większe efekty, bez nauki kolejnych umiejętności. Umożliwia skuteczniejsze korzystanie z dotychczasowej wiedzy i umiejętności.
Tomasz Dulewicz, blog: www.coaching-wewnetrzny.pl
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz